JAK PRODEJNÍ PROCES FUNGUJE?

Náš prodejní postup je prostý.  Vyplníte pouze náš Prodejní formulář, který najdete na naší prodejní stránce, ve kterém nám oznámíte, co chcete prodat. Náš stylingový tým vaše informace zhodnotí a do 48 hodin vám pošle e-mail s předběžnou cenovou kalkulací. Jakmile nám poskytnete vaše odběrní informace, zorganizujeme bezplatné vyzvednutí z jakékoliv lokality v ČR. Jakmile obdržíme vaše zboží, zkontrolujeme je, ověříme jeho pravost, vyfotografujeme a umístíme na našem webu. Pokud budete mít více než 10 položek k prodeji, můžete poslat e-mail našemu prodejnímu týmu na info@fshnrmx.com.

JAKÉ VĚCI PŘIJÍMÁTE?

Přijímáme designové, stylové, originální a jedinečné oblečení, obuv, doplňky a kabelky. Přijmeme pouze takové zboží, které je ve výjimečně dobrém stavu nebo jako nové. Můžeme dočasně přijmout věci na základě vyhodnocení Prodejního formuláře, ale finální přijetí je předmětem fyzické prohlídky, která následuje po obdržení zboží.

JAKÉ POLOŽKY MOHOU BÝT ODMÍTNUTY?

FSHNRMX usiluje o co nejlepší uspokojení všech svých zákazníků. Abychom tomuto svému závazku dostáli, nemůžeme akceptovat zboží, které nesplňuje naše klíčová kritéria. Takové zboží může zahrnovat položky, které jsou velmi obnošené nebo označené, jisté kategorie (např. spodní prádlo, plavky) nebo jiné položky, o kterých se domníváme, že nedosahují požadované maloobchodní hodnoty.  Snažíme se registrovat pouze takové položky, o kterých jsme přesvědčeni, že mají vekou šanci na prodej; je tedy možné, že odmítneme zboží kvůli jeho stáří (6 nebo více sezón) nebo stylu. Pokud si nejste jisti, vyplňte pouze náš prodejní formulář a my vás budeme informovat. Zboží můžeme odmítnout také poté, co nám bude zasláno.

JAK JEDNOTLIVÉ POLOŽKY OCEŇUJETE?

Cenovou kalkulaci tvoří náš interní tým odborníků.  Zvažujeme několik kritérií, mezi která patří původní maloobchodní cena, značka, styl, stáří, stav, dostupnost a poptávka; avšak tato kritéria nejsou výlučná. Navrhneme předběžnou cenu v závislosti na Prodejním formuláři a po obdržení a prohlídce vašeho zboží konečnou cenu potvrdíme.

PRŮVODCE VOLBOU Nabídni cenu

Nabídni cenu je jedinečná nabízecí vlastnost na FSHNRMX, kde se rozhodnete, kolik chcete za vybrané zboží zaplatit v rámci naší volby Nabídni.  Můžete udělat skvělý obchod a získat něco od svého oblíbeného designéra.

Použití volby Nabídni cenu je velmi jednoduché:
Jakmile zvolíte položku z našeho „Nabídni“, klikněte na tlačítko (Nabídni), vyplňte své  údaje a učiňte nám reálnou nabídku.
Vyčkejte 48 hodin, než náš obchodník nabídku buď přijme, odmítne, nebo učiní protinabídku. Poté vás budeme s odpovědí kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.
Hned, jak se vy (kupující) a náš prodejce dohodnete na ceně, pošleme vám e-mail s kódem speciálního kupónu, díky kterému se adekvátně sníží vaše objednávka v průběhu zkušebního procesu. Pouze klikněte na tlačítko „Přidat do tašky“ na stránce s výrobky pod původní cenou a zadejte kód svého kupónu do propagačního políčka.

CO KDYŽ S CENOU NESOUHLASÍM?

Vždy musíte souhlasit s počáteční nabídkovou cenou. Pokud s našimi odborníky nebudete souhlasit, oznamte nám to a my uděláme vše pro to, abychom se s vámi dohodli. Pokud ani tak nedojdeme k dohodě, vaše zboží vám vrátíme.

MUSÍ BÝT MOJE ZBOŽÍ V BEZVADNÉM STAVU?

Raději ano. I pokud ponese určité znaky opotřebení nebo menší vadu, může být akceptovatelné.  Pokud obdržíme zboží, které nebude v takovém stavu nebo kvalitě, jakou jste popsali, pak takové zboží znovu naceníme, nebo vám je vrátíme na vaše náklady.

MUSÍ BÝT MOJE ZBOŽÍ CHEMICKY OČIŠTĚNO?

Ano, nebo alespoň řádně vyprané. Požadujeme, aby veškerý nošený oděv byl před jeho odesláním k nám chemicky vyčištěn. Pokud se po prohlídce rozhodneme, že zboží vyžaduje suchou úpravu (chemické vyčištění), necháme je chemicky vyčistit a budeme vám účtovat náklady na toto vyčištění spolu s příplatkem 50 Kč za každou jednotlivou položku. Dostanete e-mail s fakturou za výše uvedené poplatky.  Každé chemické čištění provedené firmou FSHNRMX se musí hradit předem za uvedenou položku. Pokud poplatky za čištění nebudou uhrazeny po uplynutí lhůty 3 týdnů, budou tyto poplatky strženy z vašeho účtu (tj. vašeho výtěžku při splatnosti vašeho dalšího převodu).

JAK MOJE ZBOŽÍ OVĚŘÍTE?

Máme k dispozici interní tým odborníků, kteří jsou vyškoleni v ověřování pravosti zboží. Náš tým prověří každý kus a ověří jeho pravost. Někdy k ověření pravosti využíváme třetí stranu. Čas od času vás můžeme požádat o poskytnutí více informací včetně dokladu o zakoupení. Pokud nebudeme schopni poskytnout záruku pravosti, nebudeme uvedené zboží nabízet.

CO SE STANE, JESTLIŽE ODMÍTNETE MOJE ZBOŽÍ POTÉ, CO JE OBDRŽÍTE?

V takovém případě vám zboží vrátíme. Bohužel budeme muset pokrýt náklady na dopravu, takže ty vám půjdou k tíži. Účtujeme si 120 Kč za vrácení nepřijatého zboží. Alternativně budeme rádi, pokud věc budeme moci vaším jménem darovat charitě.

JAK DLOUHO SI ZBOŽÍ NECHÁVÁTE?

Naše minimální nabízecí doba je 2 měsíce. Dle vlastního uvážení však s potěšením uvádíme položky na naší stránce i po uplynutí této lhůty. Pokud se po uvedené lhůtě 2 měsíců zboží neprodá, cenu snížíme až o 25 % v souladu s našimi Termíny a podmínkami.

SNIŽUJETE CENU?

Vaše zboží zůstane v nabídce za dohodnutou cenu po minimální lhůtu 3 měsíců. Po uplynutí této lhůty můžeme cenu snížit až o 25 %, abychom podpořili prodej zboží. Pokud si snížení ceny nepřejete, musíte nás uvědomit s tříměsíčním předstihem a my vám vaše zboží vrátíme.

CO KDYŽ SI TO ROZMYSLÍM A SVOU VĚC BUDU CHTÍT ZPĚT?

To je v pořádku; svoje věci si můžete kdykoli vyžádat zpátky. Pouze nás musíte informovat posláním e-mailu na: info@fshnrmx.com. Pokud si přece jen budete přát vrácení svého zboží před uvedenou dvouměsíční nabízecí lhůtou, budeme vám účtovat správní poplatek ve výši 50 Kč za každou jednotlivou položku plus přepravní náklady. Účtování výše uvedených poplatků nám umožní pokrýt náklady na zveřejnění seznamu zboží v nabídce. Pokud si své zboží budete přát zpět po uplynutí lhůty 2 měsíců, vrátíme vám je bezplatně.

CO KDYŽ SE MOJE ZBOŽÍ NEPRODÁ?

Uděláme vše, co bude v našich silách, abychom vaše věci prodali. Někdy však ten správný domov nelze najít ani po snížení ceny. Pokud nebudeme schopni vaše věci prodat, nabídneme vám dvě možnosti. Buď vám zboží bezplatně vrátíme, nebo ho vaším jménem můžeme věnovat charitě.

JAK DOSTANU ZAPLACENO?

Jakmile se vaše věc prodá, ponecháme si peníze po dobu 15 pracovních dní. To nám umožní vyřídit případné vratky. Pokud věc nebude vrácena, převedeme vám prodejní hodnotu (po odečtení naší provize a veškerých dalších platných poplatků). Ozveme se vám s žádostí o bankovní údaje, abychom zajistili bezpečný převod vašich peněz.

JAK SE ZOBRAZUJÍ VELIKOSTI?

Každou věc uvádíme s velikostí, která je na ní vyznačena, a s následným EU převodem. Někdy můžeme uvést položku v jiné velikosti, než je označená velikost této položky. K tomu dojde tehdy, když náš tým tuto věc změří a doporučují její zařazení buď k menším nebo k větším velikostem.

JAK FUNGUJE EXPEDICE?

Veškeré položky jsou expedovány z našeho skladu a baleny do našeho vlastního firemního FSHNRMX balení. Přepravní náklady vám budou naúčtovány při konečném součtu položek. Více informací najdete na Přepravae a dodání.

EXPEDUJETE MEZINÁRODNĚ?

Ano, expedujeme do většiny zemí. Více informací o přepravních nákladech najdete na Přeprava a dodání. Vezměte prosím na vědomí, že odpovídáte za veškerá cla nebo jiné splatné poplatky, takže si prosím před nákupem zjistěte vaše místní celní poplatky.

MOHU NĚCO VRÁTIT?

Samozřejmě! Nabízíme plnou vratnou politiku.  Více informací najdete na Vracení zboží.

PŘEPRAVA A DODÁNÍ

Žádné z cen, uváděných na naší webové stránce, nezahrnují poštovné a balné, které budou účtovány při konečném součtu položek, a jejichž výše je následující:

Země dodání Cena (Kč) Odhadovaná dodací lhůta
ČR 120 Kč 2-3 pracovní dny
SK 300 Kč 5 pracovních dnů
SK 360 Kč 48 hodin

DODACÍ DOBY

Vezměte prosím na vědomí, že veškeré výše uváděné dodací lhůty jsou pouhými odhady; nepřijímáme žádnou odpovědnost za nedodání zboží v uvedených lhůtách (za předpokladu, že k doručení zboží dojde do 30 dní od data vaší objednávky). Snažíme se, abychom zboží expedovali v pondělí až v pátek během 48 hodin; otvírací doba naší kanceláře je od 9.00 do 17.00 hodin. Nemůžeme být odpovědní za položky, které se při přepravě zdrží.

VRATKY

U firmy FSHNRMX pracujeme tvrdě, abychom byli schopni vám poskytnout ty nejlepší možné zkušenosti s nakupováním. Doufáme, že každou věc, kterou si u nás zakoupíte, si zamilujete; pokud ale nebudete zcela spokojeni, nabízíme vám její vrácení a náhradu za ni.
Veškeré položky na fshnrmx.com byly dříve vlastněny třetí stranou a stav každé věci je jasně popsán na webové stránce.  Prosíme, abyste si přečetli popis dané věci a před jejím zakoupením si důkladně prohlédli fotografie.

O vrácení zboží nás musíte informovat 7 dní od obdržení svého zboží. Kontaktní informace můžete posílat e-mailem na: info@fshnrmx.com a uveďte důvod vrácení - bude vám přiděleno číslo vratky.
Zboží nám musíte vrátit ve lhůtě 7 dní po vystavení čísla vratky, které musí být viditelně uvedeno na venkovní straně vašeho balíčku.
Zboží nám vrátíte na vlastní náklady. Nepřebíráme odpovědnost za ztracené věci bez předložení dokladu o poštovném. Za balíček tak ručíte vy až do doby jeho doručení k nám.
Zboží nám musíte vrátit ve stejném stavu, v jakém jste ho dostali, a se všemi cedulkami a štítky stále připevněnými.
Za předpokladu, že nám zboží bude doručeno do 7 dní od vystavení čísla vratky, ve lhůtě 30 dní od doručení vracené věci vám nahradíme plnou cenu spolu s původním přepravným. (Vezměte prosím na vědomí, že přepravné se bude vracet pouze tehdy, vrací-li se všechny položky z jediné objednávky). Uvedená náhrada bude převedena na kartu, ze které bylo zboží zakoupeno.

Zboží se vrací na adresu:
FSHNRMX
Marianna Trnka Radosová
Ortenovo náměstí 23
170 00 Praha 7