FSHNRMX je čerstvá, u nás unikátní platforma, která Vám konečně umožní bezbolestně a snadno zamíchat šatníkem.

Na stránkách nebo pop-up eventech můžete kombinací výkupu a prodeje už nošených i nových věcí rychle najít úplně nový vzhled.

Základem našich služeb je e-shop, ale nabízíme zákaznicím také individuální služby jako osobní styling, poradenství v oblasti módních a lifestylových trendů, blog a prostor pro výměnu zkušeností uživatelů. Díky tomu poskytujeme klientům komplexní možnost objevit a definovat si vlastní styl, změnit vnímání módy jako takové a vyjádřit sebe sama s důrazem na nalezení a zdůraznění vlastní jedinečnosti.

Velké úsilí věnujeme maximálnímu zjednodušení procesu online nákupu nošeného oblečení.

Chcete-li poslat do světa něco ze svého milovaného šatníku a získat tak trochu peněz na jeho obnovu, stačí pořídit pár fotografií. Vše už s Vámi následně dohodneme, zboží vyzvedneme a všechna těžká práce je na nás.

Samotnému výběru věnujeme péči s důrazem na kvalitu, stáří a autenticitu každého kusu.

Za FSHNRMX stojí tým zkušených profesionálů, kteří kontrolují a případně u třetích stran ověřují autenticitu luxusního designerského zboží. Sortiment produktů nabízí dámské a pánské oblečení, boty, kabelky, šperky, doplňky, brýle, hodinky a další pečlivě vytříděné luxusní či stylové zboží od známých či privátních značek.

Unikátní funkcí našeho e-shopu je možnost sjednávat cenu.

Pakliže se Vám líbí nabízené zboží, ale máte jinou přestavu o jeho ceně, můžete navrhnout alternativní prodejní cenu, o které budeme následně jednat. FSHNRMX dokazuje při kombinacích mainstreamových, designerských či luxusních značek, že v oblasti módy neexistují žádné limity a boří mýty módního světa. Nabízené produkty jsou z posledních módních kolekcí, v perfektním stavu a zároveň nadčasové. Klientům otevírají přístup k mnohdy nedostupným produktům za bezkonkurenční ceny.

FSHNRMX chápe potřeby zákazníků osobně si kupované zboží vyzkoušet.

Proto pravidelně organizuje zážitkové pop-up eventy na netradičních místech, kde mohou klienti nejen vyzkoušet nabízené produkty, ale také využít zdarma odborné konzultace v oblasti módy, či služeb profesionálních make-up a vlasových stylistů.